JMÉNO:
HESLO:

AKTUALITY MŠ MIROŠOVICE

Líbí se nám:
"Aby děti mohly být šťastné a spokojené, potřebují šťastné a spokojené rodiče"
"Děti potřebují pravidla a mantinely, aby měly pocit bezpečí......"
"Již nikdy vás nebude nikdo tolik milovat, již nikdy vás nebude nikdo tolik potřebovat a již nikdy vám nebude nikdo tolik věřit jako vaše děti."
"Až budete mít pocit, že je všechno špatně, obejměte svoje dítě.Uvědomíte si, že pokud tu je, živé a zdravé,všechno ostatní jsou jen malichernosti."
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PhDr.V.Mertin (známý dětský psycholog " Nezastupitelná funkce rodiny aneb učitelka všechno nespasí " výborná přednáška od známého dětského psychologa (vyučuje psychologiii na FFUK v Praze a autor je autor řady publikací pro učitele a rodiče. Doporučujeme.)
.............................................................................................................................................................................................................................
(Fotogalerie = facebook: MATEŘSKÁ ŠKOLA MIROŠOVICE)

Náhradní termín NOČNÍ ŠKOLKY: 30.8. v 19:00 hodin

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE:
Hledáme pracovní sílu - na výpomoc do ŠJ (poloviční úvazek - pracovní doba: od 11:00 -15:00 hodin).
Fyzická zdatnost a zdravotní průkaz nutný.
S nástupem od září 2019.
Informace u ředitelky nebo na: 603 997 675

Připravujeme od školního roku 2019/2020 pestrou paletu nových zájmových kroužků.

Nedoporučujeme nosit do školky sladkosti a hračky.

Info:
Vyzvedávání dětí po obědě: do 12:15 hodin nebo dle dohody.

Kontakty:

mobil školky: 739 452 650
mobil do ŠJ: 739 214 190

Nevíte, kam s použitým kuchyňským olejem? Přineste nám ho, pomůžete chránit životní prostředí..
Použitý olej nabízíme k výkupu. Děkujeme!

Plánované kulturní a jiné akce:

Náhradní termín Noční školky 30.8. v 19:00 hodin

Příchod do 8:00 hodin. Děkujeme!
Od září bude provoz MŠ prodloužen do 16:45 hodin.
Provozní doba 6:45 -16:45.
Prvních 14 dní prázdnin - provoz MŠ nepřerušen.

Created by © 2012 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign