AKTUALITY MŠ MIROŠOVICE

Dooručujeme dát dětem do šatny holinky.

Informace k plavání:

Přihlášeno 16 dětí.
Celkem 16 lekcí.

Zahájení 4.10.  Autobus - p.Janovský

Cena za dítě za 16 lekcí:  1.700,- Kč
Cena za dítě za dopravu celkem: 3.000,- Kč

(doprava autobus 3 000 Kč - jedna lekce, tj. cesta tam a zpět = 3000:16=187,50 x 16 = 3.000 Kč)

Peníze bude vybírat paní uč.Hana Hanzlová.

10 dobrých rad, které usnadní Vám i Vašemu dítěti nástup do školky.

1.Mluvte s dítětem o tom, co se ve školce dělá a jaké to tam je..
2.Zvykejte dítě na odloučení.
3.Veďte dítě k samostatnosti zvláště v hygieně, oblékání a jídle.
4.Dejte dítěti najevo, že rozumíte jeho případným obavám z nástupu do školky.
5.Pokud bude dítě plakat, buďte přívětiví, ale rozhodní.
6.Dejte dítěti s sebou něco důvěrného (plyšák, hračku...)pokud bude potřeba.
7.Plňte své sliby.(Když řeknete, že přijdete po obědě, měli byste po obědě přijít).
8.Platí, že úzkostný rodič - úzkostné dítě. Dítě dokáže velmi citlivě poznat projevy strachu u rodičů. Pokud máte obavy z čehokoli..nebojte se nás zeptat na cokoliv Úžasný.
9.Za pobyt ve školce neslibujte dítěti odměny předem.
10.Promluvte s učitelkou o možnostech postupné adaptace dítěte.

Pravidla podle ochranného zdravotního opatření:

V případě změny zdravotního stavu dítěte v průběhu dne - ihned informujeme zákonného zástupce dítěte telefonicky. Do příchodu rodiče, zůstává dítě v izolaci. Aktualizujte kontakty na Vás. Buďte vždy připraveni na telefonát z mateřské školy. Může to být důležité!

Žádáme rodiče, aby do mateřské školy přiváděli pouze zdravé děti, bez příznaků respiračního onemocnění: rýma, kašel, průjmy, vyrážky, zánětu spojivek, afty..  (Alergie - potvrzení od lékaře).

Preventivní opatření mateřské školy: ranní filtr ( kontrola zdravotního stavu dětí)
                                                    umytí rukou ihned při příchodu dětí

dodržování osobní hygieny rukou, pravidelný úklid a dezinfekce toalet, umýváren a společných prostor dětí
                                                    časté a pravidelné větrání tříd (čistička vzduchu)
                                                    častý, pravidelný pobyt venku

Prázdninový provoz ve školním roce 2022/2023

.............................................................................................................................................................................................................................
(Fotogalerie = Facebook: MATEŘSKÁ ŠKOLA MIROŠOVICE)

Skupinky tříd - WhatsApp

Kulturní a jiné akce:

19.září - divadelní představení ve školce: " František jde do školky " od: 9:00 hodin

3.10. FOTOGRAF od 9 hodin (p.Šebek) (pokud si nepřejete fotku, prosím nahlaste p.uč.Hanzlové, foto se sourozenci, prosím nahlaste p.uč.Hanzlové)

24.10. divadelní představení ve školce: " Princezna Čokoláda"  ( zabavné poučení o zdravém stravování) od 9:00 hodin

10.11. ekologický vzdělávací program " Mravenčí stezkou" (Ekocentrum Koniklec)  od: 9:10 + od: 10:25

14.11.divadelní představení ve školce: " O hodném Jankovi a líném Vaškovi" od 9:00 hodin

6.12. kouzelnické pásmo " Vánoční kouzelné divadlo"  od 8:10 hodin

RYCHLÝ KONTAKT

Školní 211
p.Senohraby 251 66
ms.mirosovice@volny.cz
ředitelka: 603 997 675

Datová schránka:
s73kuwp, Mateřská škola Mirošovice, okres Praha - východ

IČO:71004726

mobil MŠ:739 452 650

Příchod do 8:00 hodin.

Konzultační hodiny s ředitelkou:
Vždy ve středu: dle předchozího objednání.
Lze domluvit i jiný termín a čas. Vše záleží na vzájemné domluvě.
(podněty, připomínky, stížnosti, poradenství, informace o dětech, stravování, zájmové činnosti apod., školní zralost dítěte)

Info:

Název: Sessionid